czwartek, 13 czerwca 2013

DIY - w strugach sosnyWróciłam ze spaceru z garścią pięknych kwiatów i stwierdziłam, że nie mam żadnego ładnego wazonu. Potrzeba matką wynalazków, więc skręciłam na szybko taki drobny, akurat na polne pięknotki.
Jest bardzo prosty w wykonaniu. Potrzebujecie tylko słoika dowolnej wielkości, pistoletu z klejem na ciepło i dłuuugich strużyn drewnianych, np. sosnowych.  Biorę słoik i po kolei za pomocą gorącego kleju owijam i mocuję strużyny. Nie musi być równo, jak spod igły. Artyzm wymaga szczypty chaosu :)  Były już wazony zdobione wstążkami, sznurkami, patyczkami, czemuż by nie wykorzystać wiórów po struganiu ;)
 Pozdrawiam kolorowo,
Nevrinn.2 komentarze :

 1. Śliczny i prosty do zrobienia. :) Tylko skąd wióry i skąd pistolet? ;) Żartuję! Jak się chce, to można zorganizować. Ten pistolet przypomniał mi pewną historię. Byliśmy w restauracji z kolegą i rozmawialiśmy o jego ślubie, o tym, jak jedzenie smakowało i jak smakowały desery. Chwaliłam creme brulee, którego wcześniej nie jadłam, a on pół Francuz powiedział, że nie był za dobry. Ja na to, że nie mam porównania, a sama nigdy nie robiłam, bo nie mam tego pistoletu do opalania, karmelizowania. On mówi, że może mi sprezentować, na co Lu: no way! Bo w moich rękach to niebezpieczne. :) Taki pistolet na klej chyba też nie dla mnie, zważywszy, że dziś wbiłam sobie wykałaczkę w środek dłoni. ;)
  Ale wazonik przyjemny i śliczne kwiaty! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki pistolecik w sam raz do zalepienia dziury po wykałaczce :D
   Przyznam że zaskoczony byłem dzisiaj po powrocie z pracy, jak zobaczyłem ten wazonik. Dobrze mieć kreatywną żonę ;)
   Z odpadu po robocie zrobić coś przyjemnego ... to jest właśnie doskonałość drewna.

   Kell

   Usuń

Zostawcie ślad. Bardzo lubimy czytać Wasze komentarze, dają pozytywnego kopa do dalszego blogowania :)
Dziękujemy :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka