czwartek, 30 maja 2013

Kolejne nowości


W naszym sklepie pojawiły się kolejne dwie nowości w dwóch kategoriach - biżuteria oraz dom i styl życia. Serdecznie zapraszamy :)

 &
Nev

6 komentarzy :

 1. Pierścionek bardzo mi się podoba ale deskę bym urozmaicił np jakąś intarsją ;) np. obwódka dookoła . Oczywiście to tylko moje skromne zdanie ;0 Samo wykonanie bardzo staranne.
  Pozdrawiam
  Red

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo poważnie podchodzimy do tematu intarsji, ale niestety mamy do tej sztuki jeszcze zbyt skromne wyposażenie warsztatu. Przyjdzie z czasem :)
  Pozdrawiam również :)

  Kell

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też podchodzę do tego jak do jeża ale i tak czeka mnie w niedalekiej przyszłości wykonanie jednego projektu z małą intarsją.
   Pozdrawiam
   Red

   Usuń
  2. Projektów z intarsją to ja mam już sporo :P czekam na lepsze czasy, żeby z nimi wystartować :)
   Nevrinn

   Usuń
 3. Jestem miłośniczką Waszych pierścieni. :) Większość mi się podoba. Ten też jest bardzo ciekawy, ale nie na moje krótkie kiełbaskowe palce. Co do podkładki, chyba nie powinnam się wypowiadać nt. wyglądu, bo akurat drewno nie wydaje mi się praktyczne do świec, chyba że ze szklaną nakładką, kt. umożliwiałaby lepsze czyszczenie. ;)

  Mysz z turkusem mnie kusi.... Och jak kusi. Jakby co, to chyba jesteście w stanie zrobić drugą, prawda? Bo ja na razie nie mogę sobie pozwolić na zakupy, ale jak na nią patrzę, to się dziwię, że jeszcze nikt jej ze sklepiku nie sprzątnął. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co do praktyczności takiej podkładki, nie widzę problemu z czyszczeniem, lekko podważasz (nie ryjesz :P) wosk i samo schodzi, śladu nie ma ;) Poza tym są w sprzedaży specjalne świece "niekapiące" :)

   A Mysz? Oczywiście, że jesteśmy w stanie zrobić drugą :) A nawet trzecią hehe. Wystarczy, że podasz wymiar palca :)

   Pozdrawiam,
   Nevrinn.

   Usuń

Zostawcie ślad. Bardzo lubimy czytać Wasze komentarze, dają pozytywnego kopa do dalszego blogowania :)
Dziękujemy :)

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka